Dieta na popęd seksualny

Dieta na popęd seksualny

Co ma wpływ na libido?

Na libido tak naprawdę wpływ ma bardzo dużo czynników. Uzależnione jest to w duże mierze od hormonalnej gospodarki w organizmie, chorób ewentualnych przewlekłych jak i także od naszego stylu życia. Zdecydowanie o wiele większy seksualny popęd wykazują mężczyźni, którzy nie mają pracy stresującej. Nie wysypiają się, nie denerwują się, stosują właściwą dietę oraz uprawiają sporty.

Czego nie jeść?

Na pewno wpływ negatywny na płciowy popędy mogą wybierać posiłki ciężkostrawne, smażone oraz tłuste. Po zjedzeniu tłustego oraz bardzo kalorycznego obiadu nie tylko odczuwamy senność i nasze seksualne podniecenie spadnie, ale nawet Kamagra może mieć działanie opóźnione. W ulotce leku Kamagra znajdziemy o tym na pewno kilka zdań. W związku z tym podczas randki lepiej wybierać posiłki lekkostrawne, które są bogate w minerały oraz witaminy.

Składniki diety męskiej, które są niezbędne

Aby móc poprawić swoje libido, to mężczyzna powinien zjadać posiłki, które są niezmiernie bogate w białko. Białko zawiera argininę, a więc aminokwas podstawowy. Na pewno także warto sięgać po wszelkie produkty, które są zwierzęcego pochodzenia. Mamy tu na myśli mięso indycze, wieprzowinę czy też wołowinę. Jednak wskazane jest to, aby byłe one naprawdę dobrego gatunku. Do tego jeść należy sporo nabiały. Mowa tutaj o serkach, twarożkach oraz jogurtach. Arginina jest zawarta nie tylko w nabiałowych produktach, ale także znajdziemy ją w orzechach. Poza tym występuje w kakao oraz w czekoladzie. Są to dodatki doskonałe wręcz do głównego dania. Można także je zjeść na deser.

Składnikiem istotnym diety męskiej jest także cynk. Bierze on udział w powstawaniu testosteronu, który jest hormonem z kolei odpowiadającym za popęd płciowy u mężczyzny. Bardzo dużą ilość cynku także zawierają natka pietruszki, pomidory, rośliny strączkowe, otręby pszenne, żółtko jaja oraz także pestki dyni. Cynk w zasadzie znajduje się w większość ryb, a do tego także w ostrygach oraz w małżach.

Witaminy oraz pierwiastki dla mężczyzny

Jednym z pierwiastków, który oddziałuje pozytywnie na seksualne pożądanie jest selen, który działa świetnie na samą ruchliwość plemników w nasieniu. Pierwiastek ten śmiało znajdziemy w tuńczyku, świeżym oraz wędzonym łososiu, serze, jajku oraz w kaszy gryczanej. Warto go także suplementować w postaci środków farmakologicznych różnego rodzaju, które są dostępne w aptekach. Jednak po co zażywać tabletki, skoro wszelkie składniki mineralne możemy znaleźć w potraw, które jeść możemy na co dzień.

Więcej informacji na https://www.aptekakamagra.pl/kamagra.html

Write a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dieta na popęd seksualny

Spis treści Co ma wpływ na libido?Czego nie jeść?Składniki diety męskiej, które są niezbędneWitaminy oraz pierwiastki …